Gitara Jazzowa:Zrzeczenie się odpowiedzialności

Z serwisu Marek Bliziński, Gitara Jazzowa.
Skocz do: nawigacja, szukaj

Postanowienia ogólne

  • Używasz serwisu www.blizinski.pl na własną odpowiedzialność!
  • www.blizinski.pl nie udziela porad fachowych, medycznych, prawnych ani innych
  • Może zdarzyć się, że na w serwisie www.blizinski.pl znajdziesz nieprawdziwe informacje

www.blizinski.pl nie udziela żadnych gwarancji, zapewnień ani obietnic dotyczących poprawności publikowanych treści. Nie udziela też żadnych innych gwarancji, zarówno jednoznacznych, jak i dorozumianych.

www.blizinski.pl jest otwarty do edycji serwisem internetowym, co oznacza, że tworzą ją nieodpłatnie ochotnicy zarówno pracujący indywidualnie jak i w grupach, którzy rozwijają tym samym wspólny zasób ludzkiej wiedzy. Takie rozwiązania pozwalają każdemu użytkownikowi internetu na zmianę zawartości znalezionej na stronach tego serwisu. Choć dołożyliśmy wszelkich starań, aby treść artykułów była konsultowana przez specjalistów, nie jesteśmy w stanie ręczyć za wszystkie. Nie oznacza to, że nie znajdziesz w serwisie www.blizinski.pl wielu wartościowych informacji, jednakże należy być świadomym, że www.blizinski.pl NIE MOŻE gwarantować, w jakikolwiek sposób, wiarygodności informacji znalezionych na jej stronach. Ktoś mógł zmienić treść artykułu lub dokonać wandalizmu, którego nie dostrzegliśmy.

Żaden z autorów, współpracowników, sponsorów, administratorów, sysopów albo ktokolwiek związany z Wikipedią w żaden sposób nie może być odpowiedzialny za pojawienie się jakiejś niedokładnej lub oszczerczej informacji lub za sposób użycia jej przez internautów.

Jeśli potrzebujesz fachowej rady (na przykład: medycznej, prawnej, etc.) skontaktuj się ze specjalistą w danej dziedzinie, który jest upoważniony do udzielenia potrzebnej Ci porady (np. adwokatem, lekarzem).

Pamiętaj, że także Ty możesz korygować artykuły! Parafrazując Nowe Ateny: głupi nie zauważy, a mądry poprawi!

Dziękujemy za zapoznanie się z tą stroną.